Halı Sanattır..

GALERİ

 

Yüzlerce Ürün, Onlarca Proje

Halı Döşediğimiz Camilerimizden Birkaçı..

Demirtaş Merkez Camii

Su yeşili ipeksi akrilikten Demirtaş Merkez Camii için ürettiğimiz özel desenli cami halımızı 495 m2 olarak döşemiş bulunmaktayız.


Arabayatağı Merkez Camii

Arabayatağı Merkez Camiinde ki Kırmızı ve turkuazın muhteşem çini deseni ile buluşup dokunduğu bu özel halı, yün tuşeli akrilik iplikten üretilmiştir.


Burakbaşlar Camii

Burakbaşlar camiindeki mükemmel ambiansa uygun, firmamıza özel yeşil rengimizle yün tuşeli akrilik iplikten üretilmiştir.


Yusufeli Miraç Camii

Yunuseli’nin çehresini değiştiren 1200m2’lik Yusufeli Miraç Camiine özel olarak doldurulan turkuaz rengindeki halımız; tozumaz, antibakteriyel ve antimite teknolojisi ile üretilip 2015 senesinde döşenmiştir.

DEMİRCİ DÜĞÜN SALONU

Renklerindeki canlılığı uzun süre koruyacak olan, kaliteli ve uzun ömürlü akrilik hammaddeli halımız, üst düzey bir işçilikle, özenle uygulanmıştır.

Demirci Camii

Yünden üretilmiş özel tasarım seccadeli cami halısı..Bordo ağırlıklı özel antimikrobiyel boya kullanılmıştır...Duvardan duvara döşenmiştir.

 

1972 Erzurum da başlanyan Ticari hayatımız 1990'lı yıllarda İstanbul ve Bursa Merkezleri ile Gelişmeye devam etmektedir. İmalatımızın tamamı Bursa da Bulunmaktadır. Satışlarımızın Büyük çoğunluğu İstanbul da devam etmekte iken 1995'te mülkiyetini almış olduğumuz İnönü Caddesindeki merkezimizde halı satışlarımıza başlamış bulunuyoruz.


O günden bugüne bu sektörde her gün büyüyerek devam etmekteyiz.